Reference

Nábytek Šafr

Eshop pro podejce nábytku byl vytvořen ve spolupráci s vývojáři společnosti Upgates. Pro našeho dlouholetého zákazníka jsme vytvořili originální design nového online shopu.
Pro klienta byly důležité prvky pokročilejšího filtrování produktů. Dále jsme implementovali výpočet ceny za dopravu na základě výrobce a ceny zboží. Celý web je responzivní, tzn.
umožňuje uživatelům navštívit a používat eshop z různých mobilních či dekstopových zařízení.

www.nabytek-safr.cz

Asia Adventure

Asia Adventure je netradiční cestovní agentura, která více méně evokuje spíše cestovatelský klub, nežli komerční „cestovku“. Náš klient se spcializuje na zájezdy
do Indie, Nepálu a na Srí Lanku. Internetové stránky nabízejí seznam jednotlivých zájezdů a také slouží jako informační portál. Responzivní webdesign je samozřejmostí.
Klient nabízí prodej uměleckých fotografií z cest. Do budoucna se připravuje také možnost online rezervací jednotlivých zájezdů.

www.asia-adventure.eu

Autosedadla Švejda

Nový web pro šikovného čalouníka a opraváře autosedadel. Součástí prezentace je online objednávkový formulář, kde si zákazník může předvyplnit objednávku opravy autosedadla.
Kontaktní formulář umožňuje přidat digitální fotografie poškozeného sedadla.

www.autosedadla.cz

Leon Tax

Prezentační slide show pro účetní firmu z Mladé Boleslavi. Tento web je minimalistický na přání zákazníka. Je to vlastně taková slideshow, prezentující jednotlivé úkony.

www.leontax.cz

Podnikání

Blog o podnikání určený pro menší a střední podnikatele. Na webu naleznete spousty užitečných informací na koho se obrátit v případě nejasností o podnikatelské činnosti. Celý web je koncipován jako
tzv. „microsite“, stránka podporující služby podnikatelské společnosti.

www.podnikani.info

Shinobi

Web je pro nadšence bojových umění a prezentuje odborníka, který se zabývá japonskými bojovými sporty a vede několik kurzů v Mladé Boleslavi. Požadavek pro tento web byl minimalistický eshop
pro prodej různých doplňků tohoto sportu.

www.shinobi.cz

Školastik

Je rezervační systém společnosti LeonTax umožňující zájemcům o kurzy přímou registraci.

www.skolastik.cz

Feel English

Jazyková škola v Mladé Boleslavi potřebovala web s vlastním administračním systémem. Celý web je postaven na redakčním systému WordPress.

www.feel-english.cz