Realizujeme kompletní projekty pro chytrou domácnost. Doporučujeme využít open-source řešení Home Assistant, které umožňuje integraci digitálních prvků s přenosem dat přes domácí Wi-Fi. Systém Home Assistant lze nainstalovat na počítače typu Rasberry Pi. Jednotlivé chytré komponenty komunikují přes domácí WiFi a hodnoty z jednotlivých senzorů nebo kamer můžete vidět velmi přehledně v internetovém prohlížeči.

Uživatelské rozhraní Home Assistant.

Internetové stránky s vlastním redakčním systémem pro správu obsahu a podpora dalších doplňujících rozšíření. Právě tyto požadavky splňuje internetový redakční systém Worpdress. Jedna z nejrozšířenějších platforem pro správu internetového obsahu je používána po celém světě a je přeložena do všech světových jazyků.

Jednou z předností WordPressu je uživatelsky přívětivé prostředí a bezpečnost. Díky pravidelným aktualizacím a týmu vývojářů, kteří tento redakční systém pravidelně vylepšují nabízí jednoduchou možnost provozu vlastního webu, blogu, elektronické vizitky, e-shopu.

Všechny požadavky na funkčnost jsou implementovány v základním jádru samotného WordPressu. Pokud některé funkce požadujete a základní nastavení tuto funkci neumožňuje, existuje celá škála pluginů třetích stran pro WordPress. Pro správné nastavení pluginu nemusíte nic programovat. Plugin jednoduše nainstalujete v administračním prostředí a na další stránce si ho nakonfigurujete dle požadavků.

WordPress je otevřený software, to znamená že pořizovací náklady za základní web jsou nulové. Některé doplňkové pluginy pro WordPress jsou také zdarma, jiné jsou placené. Stejně tak si můžete zakoupit i hotové grafické šablony.

Podívejte se na naše reference v oblasti tvorby WordPress webů na této stránce.

Woocommerce je plugin pro rozšíření redakčního systému WordPress a umožňuje elektronický prodej zboží a virtuálních produktů. Toto rozšíření je zcela zdarma stejně jako samotný WordPress a je velmi flexibilní z hlediska individuálních požadavků a specifických nastavení.

Plugin nabízí mnoho funkcí, které pro provoz e-shopu rozhodně oceníte. Můžete nabízet také virtuální produkty, které je možné pouze stáhnout jako digitální obsah. Samotný WordPress nabízí funkci pro registraci nových uživatelů, kterou můžete použít i pro správu Woocommerce účtů a nabídnout tak registrace nových zákazníků.

Woocommerce nabízí v základu například slevové kódy, platby přes QR kód, online platby, kategorie zboží, varianty produktů a nastavení vlastností pro varianty produktů.

Administrace operačního systému GNU Linux. Základní nastavení webového serveru, přístupová práva a práva připojení databází. Nastavení vzdáleného přístupu na server (SSH / FTP / SFTP / SCP). Nastavení síťových protokolů a serverová zabezpečení.

Owncloud platforma je licencována jako open-source cloud solution a slouží jako alternativa placených cloudových úložišť typu Google Disk, Microsoft OneDrive, Dropbox atd. Nabízí stejné množství funcionalit, včetně aplikace pro automatickou synchronizaci dat. Zálohování lokálních složek z počítače nikdy nebylo jednodušší. Výhoda Owncloudu je, že může být nainstalovaný ve Vaší lokální síti a nemusíte tak být vůbec připojeni do internetu. Za pomoci tohoto řešení si cloudovou službu spustíte na vlastním serveru.

Web: https://owncloud.com/

Nabízíme správu operačního systému Microsoft Windows. Dokážeme vytvořit domací sítě se sdílenými složkami, nebo vzdálenou správu pro Windows počítače. Provádíme síťová nastavení, firewall, aktivace softwaru, připojení tiskáren a dalších zařízení. Instalujeme software třetích stran včetně nabídky výhodných Office balíčků.

Nabízíme optimalizaci internetových stránek. Efektivní analýzu klíčových slov. Navrhneme optimální strukturu nadpisů použitých v souvislosti s hlavním obsahem. Pro CMS WordPress existuje celá řada pluginů pro SEO (Search Engine Optimalization) editaci.

Díky propojení webu a sociálních sítí, dokážete oslovit širší publikum. Mezi marketingové nástroje, které jednoznačně doporučujeme patří Google Adwords, Facebook, Instagram, Google Search Console, Analytics a další.

newsletter

Nastavíme aplikaci pro hromadnou rozesílku emailů (newsletterů). Newsletter můžeme graficky přizpůsobit, zakomponovat nabídku Vašich služeb nebo pravidelné novinky a odeslat Vašim zákazníkům. Součástí emailu je také funkce pro automatické odhlášení odběru. Webová aplikace Sendy splňuje všechny Vaše požadavky.

Nabízíme kvalitní cloudový hosting. Zajistíme správné nastavení a dostupnost 24/7/365. Nabízíme pravidelné redundantní zálohy, Vaše data tak budou v bezpečí. Pro webové aplikace používáme Apache HTTP server v Linuxovém prostředí. Součástí hostingu jsou také databázové služby.

Pro emaily na vlastní doméně zařídíme emailhosting nebo nastavíme službu Microsoft Office 365. Připravíme nové POP/IMAP schránky a v administraci si pak sami můžete přidávat vlastní schránky. Cena služby se odvíjí od velikosti schránek, ale samotný počet schránek na vlastní doméně je neomezený.

Multimediální místnost pro organizaci jak prezenčních, tak také virtuálních online školení. Poradíme Vám s výběrem vhodného hardwaru, které Vám umožní kvalitní přenos zvuku a videa. Můžete pořádat video konference na dálku s možností ukládání celého záznamu a sdílením obsahu / virtuálních prezentací při využití aplikace Micorsoft Teams. Vlastní multimediální prostor je jedna z možností, jak nabídnout Vaše projekty širokému publiku a oslovit tak více zájemců při využití vlastního prostoru.

Tvorba grafických šablon a návrhů moderního webdesignu. Grafická podoba webu je z pohledu návštěvníka stejně důležitá jako obsah. Struktura musí být přehledná, jednoduchá a graficky přirozená. Můžeme vycházet z Vašeho vlastního loga, nebo z produktu, který nabízíte. Dokážeme ale také vytvořit celou grafickou prezentaci včetně strategie značky.

Originální grafická šablona sebou nese značné množství výhod. Grafik vytvoří unikátní šablonu vycházející se zaměřením na nabízené služby. Časová náročnost je zde vyšší, než je v případě hotových šablon, které se implementují po zakoupení v řádu minut.

Konzultace v oblasti informačních technologií (hardware, software, internet) a návrhů komplexních řešení. Předáme Vám zkušenosti s velmi specifickými projekty, které dokážeme felxibilně přizpůsobit Vašim představám. V oblasti internetu známe prostředí sociálních sítí, poradíme Vám které projekty mohou být zajímavé pro širší okruh návštěvníků.

Tvorba webu začíná například již vhodným výběrem doménového názvu, který může značně ovlivnit prodejnost Vašeho zboží a celkovou návštěvnost. V případě datové infrastruktury zase můžete ušetřit finanční prostředky pokud předem zkonzultujete s odborníkem Vaše očekávání a požadavky.

Nástrojů pro samotnou virtualizaci je opravdu hodně. Linuxová virtualizace nabízí výhody z hlediska provozních nákladů.

Virtualizace je pojem, kterému mnoho uživatelů nerozumí. Jedná se o efektivní využití hardwarových prostředků a jejich efektivní konfiguraci během provozu. Představte si situaci, kdy potřebujete publikovat několik internetových projektů na jednom serveru. Aby Váš Apache věděl, že se bude jednat o tzv. multihosting, potřebujete mu nastavit několik virtual hostů. Stejné je to pokud chcete provozovat několik operačních systémů na jednom počítači. Potřebujete počítač virtualizovat, aby dokázal rozdělit svoje výpočetní kapacity do několika segmentů. Jak již bylo uvedeno, tyto parametry pak můžete jednoduše zvyšovat nebo ubírat pro konkrétní virtuální stroje, které spravuje hlavní hypervizor.

Nabízíme konfiguraci a nastavení síťových úložišť typu Network Attached Storage. Dualita pevných disků je klíčová vlastnost těchto zařízení a jejich dostupnost může být jak z internetu, tak také z domácí sítě. V případě mechanické nebo softwarové závady jednoho z pevných disků, je možné inkriminovaný kus vyměnit za nový.

Síťová úložiště josu vhodná jak do firem, tak také do domácností, kde potřebujete zálohovat data ze všech datových zařízení. Úložište se můžou připojit jako nový síťový disk do Vašeho počítače a přístup do nich je autorizován uživatelským jménem a heslem.

Bezdrátové technologie jsou v současné době hojně využívány v moderních datových přenosech. Kde bylo dříve nutností pokládat datové kabely, je již dnes možné využít kompatibilitu přístupových bodů a bezdrátový přenos dat. V některých případech je bezdrátový přenos jednoduší variantou, například pokud jde o větší vzdálenosti, kde by drátová síť vyžadovala implementaci aktivních prvků.

Bezdrátová technologie je nyní součástí mnoha domácností v podobě Wi-Fi přístupových bodů. Každý bezdrátový přenos je zabezpečený, na jednotlivá AP zařízení se nelze připojit bez hesla. Data jsou šifrována.

Nastavení aplikace Microsoft Teams pro firemní využití. Seznámení se s hlavní funkcionalitou konferenčního softwaru. Teams je využíván pro pořádání virtuálních meetingů několika desítek uživatelů a nabízí celou škálu výhod a funkcionalit, které ocení hlavně lektoři pro online výuku a semináře. Jedná se o placený produkt od společnosti Microsoft při objednávce základního balíčku Office 365. Na trhu existují také alternativy této aplikace, které jsou zdarma. Velmi záleží na tom, co pro online přenos potřebujete evidovat. Microsoft Teams nabízí záznam přihlášených účastníků, což je vhodné pokud potřebujete deklarovat samotnou účast. Rádi Vám s výběrem a nastavením konkrétního softwaru poradíme.

Databázové vrstvy jsou součástí mnoha webových aplikací a mezi základní typy Linuxových databází patří bezesporu MySQL a PostgreSQL. V databázi jsou uložena veškerá data se kterými web pracuje. Stejně jako například tabulka v Excelu, kdy každá jednotlivá buňka má svůj index. Buňky mohou obsahovat textový řetězec, číslo nebo cestu k obrázkovému souboru.

Struktura databáze ovlivňuje také rychlost práce webserveru s databázovou vrstvou. Samotný web může pracovat i velkými databázemi, které obsahují mnoho dat. V takovém případě je optimalizace databáze nezbytnou součástí jejich pravidelné údržby.

Mini počítače mají mnoho výhod mezi které patří hlavně jejich velikost, optimální výkon a nízké provozní náklady. Můžete je umístit na místa, kde by klasický stolní počítač nemohl existovat. Využíváme je například při video projekcích, kde už ale v současné době často přicházejí na řadu chytré televize. Velmi zajímavé je jejich využití například v chytrých domácnostech, kde se může využít technolgie Smart Home, software aplikovatelný do operačního systému Raspbian Pi.

Nejvýhodnější a systémově jednoduché docházkové systémy. Možnost evidence docházky přes otisk prstu nebo sken obličeje. Dále je možné dokoupit magnetické karty nebo čipy. Tento systém nabízí českou podporu a také vlastní software. Jedna z možností je také dokoupení cloudového prostoru, kterým získáte přístup odkudkoliv z internetu.