Home » Nabídka služeb » WordPress

WordPress

Internetové stránky s vlastním redakčním systémem pro správu obsahu a podpora dalších doplňujících rozšíření. Právě tyto požadavky splňuje internetový redakční systém Worpdress. Jedna z nejrozšířenějších platforem pro správu internetového obsahu je používána po celém světě a je přeložena do všech světových jazyků.

Jednou z předností WordPressu je uživatelsky přívětivé prostředí a bezpečnost. Díky pravidelným aktualizacím a týmu vývojářů, kteří tento redakční systém pravidelně vylepšují nabízí jednoduchou možnost provozu vlastního webu, blogu, elektronické vizitky, e-shopu.

Všechny požadavky na funkčnost jsou implementovány v základním jádru samotného WordPressu. Pokud některé funkce požadujete a základní nastavení tuto funkci neumožňuje, existuje celá škála pluginů třetích stran pro WordPress. Pro správné nastavení pluginu nemusíte nic programovat. Plugin jednoduše nainstalujete v administračním prostředí a na další stránce si ho nakonfigurujete dle požadavků.

WordPress je otevřený software, to znamená že pořizovací náklady za základní web jsou nulové. Některé doplňkové pluginy pro WordPress jsou také zdarma, jiné jsou placené. Stejně tak si můžete zakoupit i hotové grafické šablony.

Podívejte se na naše reference v oblasti tvorby WordPress webů na této stránce.