Online marketing

Home » Online marketing

Váš produkt / značka musí být na internetu hlavně dobře vyhledatelná. Je potřeba optimalizovat klíčová slova na webu a přizpůsobit strukturu celé online prezentace. Správné použití nadpisů na webu a optimalizace klíčového obsahu, aby byly jednotlivé podstránky dobře vyhledatelné.

Sociální sítě vždy vyžadují moderní přístup a jejich vizuální stránka by měla splňovat určitá kritéria. Pro sociální sítě je vhodné vytvořit určité formy interakce, kdy uživatele zapojíte například do variabilních soutěží o slevy. Pokud chcete do propagace značky investovat finanční prostředky, určitě se vyplatí placené kampaně na sociálních sítích. Hodnotné je také například hledání vhodných influencerů, kteří přistoupí na spolupráci při tvorbě značky. Nabízí se vždy určité možnosti, jak přilákat další zákazníky.

Hromadné rozesílání informačních emailů patří stále k silným nástrojům propagace, ale jejich obsah a grafická podoba musí být vždy pro zákazníky zajímavá.

Implementace služby Google Analytics pomůže s analýzou návštěvnosti a efektivity sociálních kampaní.

Pravidelná rozesílka informačních emailů dokáže oslovit nejen stávající zákazníky. Nabízíme kompletní řešení pro newslettery a jejich správu v aplikaci Sendy. Vytvoříme grafiku pro HTML šablonu, kterou si můžete pravidelně měnit a posílat tak nabídku Vašich služeb nebo produktů v pravidelných intervalech přímo do emailových schránek Vašich kontaktů.

Nástroje pro optimalizaci klíčových slov a URL adres, nejen pro redakční systémy. Plugin Yoast SEO je zdarma a dokáže se základní optimalizací WordPress webu hotové zázraky.