Odpovědi na časté otázky

Z hlediska online marketingu existuje hned několik užitečných kroků pro zvýšení návštěvnosti. Úspěch internetových projektů často závisí už na samotném výběru doménového názvu. Vyplatí se investovat čas do optimalizace struktury webu pro internetové vyhledávače, ale také pro vhodnou propagaci virtuálního prostředí přes sociálníé sítě nebo přes pravidelné emailové newslettery. Zkontrolovat aktuální hodnotu SEO pro web můžete na stránkách Seobility.

Nabídek pro základní využití e-commerce funkcí je na trhu mnoho. Můžete zvolit formu pronájmu platformy E-shopu např. Shoptet, která prodej zboží umožní jen během několika kliknutí ve webovém nastavení. Existují ale také řešení umožňující provoz shopu bez pravidelných měsíčních poplatků. Plugin Woocommerce je zdarma, umožňuje většinu doporučených funkcí e-shopu jako např. slevové kupóny nebo varianty zboží. Další funkce jsou dostupné přes řadu rozšíření pro Woocommerce, které je možné na trhu zakoupit.

Zpočátku jsme se orientovali pouze na základní HTML šablony. Před 15 lety byly populární weby s podporou Adobe FLASH animací. Časem ale začaly vznikat dostupné redakční systémy, které umožnňovaly jednoduchou správu obsahu stránek. Prošel jsem kompletním vývojem webů pod CMS Joomla, Prestashop, Modx. Vybral jsem si WordPress jako uživatelsky nejpřínosnější redakční systém, který umožňuje pokročilou správu obsahu a také z pohledu bezpečnosti, flexibility a pravidelných aktualizací je jedním z nejlepších na trhu.

Zaměřujeme se i na všechny technologie v širokém odvětví informačních technologií. Dokážeme opravit hardware nebo nakonfigurovat datová / síťová zařízení. Oblast na kterou se specializujeme je opravdu široká, podívejte se na naší kompletní nabídku služeb. Pokud něco nenajdete, napište nám požadavek na konkrétní projekt, který požadujete realizovat a my se pokusíme nabídku přizpůsobit Vašim potřebám.