Odpovědi na časté otázky

Dokážeme poradit nebo realizovat projekt v oblasti informačních technologií ?

Zaměřujeme se i na ostatní technologie v celém odvětví informačních technologií. Dokážeme opravit hardware nebo nakonfigurovat datová / síťová zařízení. Oblast na kterou se specializujeme je opravdu široká, podívejte se na naší kompletní nabídku služeb. Nebo nám napište požadavek na konkrétní projekt, který požadujete a my se pokusíme nabídku přizpůsobit.

Jak dlouho již vytváříme internetové stránky a webové aplikace ?

Zpočátku jsme se orientovali pouze na základní HTML šablony a CSS styly. Před 15 lety byly populární weby s podporou Adobe FLASH animací. Časem jsem začal pracovat s dostupnými redakčními systémy. Prošel jsem kompletním vývojem webů pod CMS Joomla, Prestashop, Modx. WordPress je uživatelsky nejpřínosnější redakční systém, který umožňuje pokročilou správu webu také z pohledu bezpečnosti, flexibility a pravidelných aktualizací.

Jak můžete provozovat E-shop pro prodej internetového zboží ?

Nabídek pro využití e-commerce funkcionalit je na trhu mnoho. Můžete zvolit formu pronájmu platformy E-shopu např. Shoptet, která prodej zboží umožní jen během několika kliknutí v nastavení. Existují ale také řešení umožňující provoz shopu bez měsíčních poplatků. Plugin Woocommerce je zdarma, umožňuje většinu doporučených funkcí eshopu jako např. slevové kupóny nebo varianty zboží. Další funkce jsou dostupné přes řadu rozšíření pro Woocomerce.

Jak zvýšit návštěvnost existujících stránek na webu ?

Z hlediska online marketingu existuje hned několik užitečných kroků pro zvýšení návštěvnosti. Úspěch internetových projektů často závisí už na samotném výběru doménového názvu. Vyplatí se investovat čas do optimalizace struktury webu pro internetové vyhledávače, ale také pro vhodnou propagaci virtuálního prostředí přes sociálníé sítě nebo přes pravidelné emailové newslettery. Zkontrolovat aktuální hodnotu SEO pro web můžete na stránkách Seobility.