Hardwarová a softwarová řešení

Software

Aplikační řešení a software

Programová řešení se dělí primárně do dvou skupin. Některé řešení jsou nabízena jako „Open-Source“, tím pádem je jejich použití a licence zcela zdarma. Další skupinou programů jsou komerční aplikace a zde je potřeba zakoupit licenci pro jednotlivé počítače.

Jsme schopni nainstalovat Vám požadovaný operační systém a provádíme kompletní počítačovou správu. Zajistíme pravidelné aktualizace nebo aktivace licencovaných produktů a služeb. Spravujeme nejpoužívanější operační systémy MacOS, Microsoft Windows nebo OS Linux.

Doporučíme nástroje a komponenty, které Vám ušetří čas při správě vybraného softwaru nebo přizpůsobíme software Vašim požadavkům. Zajišťujeme také konfiguraci webových serverů.

Hardware

Pevná zařízení pro IT infrastrukturu

Výběr vhodného hardware je velmi důležitý. Vyhnete se tak problémům s jeho případnou nekompatibilitou. Rozdíly ve výběru vhodného hardware jsou také v jeho ceně. Některá zařízení nabízejí více funkcí, než které opravdu potřebujete a jsou tak více finančně nákladné. Na druhou stranu existují alternativy, které mohou splňovat veškeré nároky či požadavky a jejich cena je nezanedbatelně nižší.

Při výběru vhodného hardware také klademe důraz na jeho kvalitu. Nenabízíme za každou cenu jen levná zařízení, ale bereme v potaz konkrétní případy pro které je zařízení určeno.

Pomůžeme Vám vybrat osobní nebo firemní počítač. Poradíme s výběrem serverových řešení a dalších počítačových komponentů. Nabízíme prodej a konfiguraci osobních mikropočítačů pro provoz digitálních služeb bez nutnosti dalších investic.